Библиотечка секција оживела успомену на Аницу Савић Ребац

Датум: 08. Decembar 2015 08:30 Категорија: Новости

У петак, 27. новембра у кабинету број 6 имали смо прилике да присуствујемо још једном књижевном часу Библиотечке секције. Тема часа била је живот и дело Анице Савић Ребац, једне од најумнијих књижевница и преводилаца двадесетог века.

У СШ "Свети Ахилије" обележен Дан борбе против ХИВА

Датум: 07. Decembar 2015 19:40 Категорија: Новости

Као и сваке године Ученички парламент Средње школе "Свети Ахилије" Ариље обележио је Дан бробе против ХИВ-а.

Дежурства наставника у месецу децембру - измена

Датум: 03. Decembar 2015 11:12 Категорија: Дежурства наставника

Дежурства наставника у месецу децембру - измена

Дежурства наставника - децембар

Датум: 27. Novembar 2015 11:20 Категорија: Дежурства наставника

ДЕЖУРСТВА НАСТАВНИКА У ДЕЦЕМБРУ МЕСЕЦУ

Приче из Ариља

Датум: 27. Novembar 2015 09:08 Категорија: Новости

Омладинско удружење Либервил из Ариља подржало је акцију Библиотечке секције Помозимо библиотеци да расте донацијом пет књига Приче из Ариља чији су аутори наши мештани.

Знањем против интернет предатора

Датум: 19. Novembar 2015 14:29 Категорија: Новости

У четвртак, 19. новембра Центар за едукацију и превенцију социјалне патологије - Доротеј у оквиру пројекта Сто школа за детињство без бола у просторији школске кухиње Основне школе "Стеван Чоловић" у Ариљу организовало је свечану трибину

ЗНАЊЕМ ПРОТИВ ИНТЕРНЕТ ПРЕДАТОРА

Окружно такмичење у одбојци

Датум: 19. Novembar 2015 12:04 Категорија: Достигнућа

У уторак, 17. новембра ученици наше школе узели су учешће на окружном такмичењу у одбојци које је одржано у Пријепољу.

У СШ „Свети Ахилије“ Ариље покренута акција „Чеп за хендикеп“

Датум: 17. Novembar 2015 17:54 Категорија: Новости

Чеп за хендикеп је еколошко-хуманитарна акција која за циљ има прикупљање средстава за куповину помагала за особе са посебним потребама.

Књижевни сусрет са Стефаном Симићем

Датум: 16. Novembar 2015 18:30 Категорија: Новости

Библиотечка секција средње школе „Свети Ахилије“ Ариље у сарадњи са Весном Аћимовић, професорком српског језика и књижевности, у петак 13. новембра у кабинету број шест организовала је књижевни сусрет са младим писцем Стефаном Симићем.

Пета седница Наставничког већа

Датум: 16. Novembar 2015 18:25 Категорија: За запослене

У уторак 24.11.2015. године са почетком у 2000 часова одржаће се Пета седница Наставничког већа.