Обавештења

Средња школа „Свети Ахилихе“ Војводе Мишића 40 31230 Ариље О Б А В Е Ш Т Е Њ Е Пријава испита за ванредне ученике у новембарском испитном року 2019/2020. године обавиће се у периоду од 13. новембра до 15 новембра 2019. године у просторији библиотеке 8:00-12:00 часова. Молимо све заинтересоване кандидате да пријаве доставе благовремено како би направили распоред полагања испита. У Ариљу, Директор школе 8. новембар 2019. Братислав Ђорђевић

OБУКА

Датум: 24. Novembar 2023 13:04 Категорија: Обавештења

Истраживачи у школама

Датум: 21. Novembar 2023 12:53 Категорија: Обавештења

У петак, 17. новембра, Средња школа "Свети Ахилије" Ариље поново је била домаћин активности "Истраживачи у школама" у оквиру пројекта "Ноћ истраживача". Ученици другог и четвртог разреда гимназије имали су прилику да чују два предавања гостујућих предавача са Универзитета у Београду.
Проф. др Бојан Митић са Биолошког факултета одржао је предавање на тему "Срединска регулација развића животиња", где су ученици имали прилику да чују о развићу различитих животињских врста и човека, о томе како средински агенси ометају нормално развиће, какав је утицај антибиотика и различитих супстанци на људски организам. Димитрије Марковић са Филозофског факултета је кроз предавање "Археологија, биологија, хемија и још понешто" приближио ученицима пројекат ARCHAEOWILD и пружио одговоре на многа питања, нпр. одакле кости леопарда у Виминацијуму и шта су јели медведи и јелени на Балкану хиљадама година уназад.

Распоред полагања испита

Датум: 20. Novembar 2023 14:02 Категорија: Испити

Наставничко веће

Датум: 15. Novembar 2023 13:08 Категорија: Обавештења

Oдељењска већа

Датум: 13. Novembar 2023 10:18 Категорија: Обавештења

Обавештење

Датум: 13. Novembar 2023 08:20 Категорија: Испити

Пријаве за полагање ванредних испита у новембарском испитном року примаће се од 14. до 16. новембра 2023. године.
Од 8 до 14 часова у школској библиотеци.
Распоред полагања испита биће објављен након истека рока за примање испитних пријава.

Oбавештење

Датум: 02. Novembar 2023 09:58 Категорија: Обавештења

Распоред часова за новембар

Датум: 27. Oktobar 2023 13:08 Категорија: За запослене

Овде можете преузети коначне наставничке, одељењске и збирне распреде.
Потребно је да разредне старешине да обавесте ученике.
Важно: у наставничким распоредима појавиће се број учионице за сваки од часова. Овај податак треба игнорисати!!! Распоред учионица у штампаној варијанти распореда биће истакнут на огласној табли у наставничкој канцеларији, као и до сада!

Наставнички распоред часова

Одељењски распоред часова

Збирни распоред часова

Oбавештење о сменама у новембру