Достигнућа

Извештај са школског такмичења из биологије

Датум: 18. Mart 2018 21:58 Категорија: Достигнућа

Школско такмичење из биологије је одржано 23. 2. 2018.године. На такмичењу су учествовали следећи ученици:

1. Ђорђе Савић, 1. разред

2. Кристина Стевановић, 2. разред

3. Јована Савчић, 2. разред

4. Александар Ђајић, 2. разред

5. Јована Рогоњић, 2. разред

6. Милица Јовичић, 3. разред

7. Александра Савић, 3. разред

8. Јована Новитовић, 3. разред

9. Софија Ђајић, 4. разред

10. Ивана Ђукић, 4. разред

11. Марко  Радуловић, 4. разред

12. Анђела Рогоњић, 4. разред

Окружно такмичење - гимнастика

Датум: 27. Februar 2018 23:08 Категорија: Достигнућа

У четвртак, 22. фебруара у Ужицу је одржано окружно такмичење у спортској гимнастици. Наши златни момци: Марко и Дарко Радуловић и Милан Гавриловић екипно су били ненадмашни, а Дарко Радуловић освојио је прво место и у појединачној конкуренцији; док је био Марко други. За своје успехе највише дугују свом ментору, младом и посвећеном наставнику физичког васпитања - Бранку Гавриловићу. Све честитке за успешне гимнастичаре и њиховог ментора!

Општинско такмичење из математике

Датум: 16. Januar 2018 21:08 Категорија: Достигнућа

У суботу, 13. 01. 2018. године у СШ „Свети Ахилије“ одржано је општинско такмичење из математике зе ученике средње школе. На такмичењу је учествовало укупно 8 ученика, 3 ученика првог и 5 ученика трећег разреда гимназије.
Учесници текмичења:

1. Милица Поклопић, 1. разред
  2. Ђорђе Савић, 1. разред
  3. Маја Савић, 1. разред
  4. Исидора Софијанић, 3. разред
  5. Сузана Николић, 3. разред
  6. Милинко Шапоњић, 3. разред
  7. Иван Јовановић, 3. разред
  8. Димитрије Поповић, 3. разред
Организатори такмичења и прегледачи радова су наставници математике Борка Бркић, Стојна Матовић и Горан Софијанић.
Пласман на окружно такмичење остварили су следећи ученици:

1. Ђорђе Савић, 1. разред, наставница Борка Бркић                             70 бодова
  2. Исидора Софијанић, 3. разред, наставник Горан Софијанић,          100 бодова
  3. Сузана Николић, 3. разред, наставник Горан Софијанић,                   86 бодова
  4. Милинко Шапоњић, 3. разред, наставник Горан Софијанић,              80 бодова

Слободна зона Јуниор

Датум: 20. Decembar 2017 10:53 Категорија: Достигнућа

У суботу, 16. децембра у културном центру Реџ организовано је јавно вођење кроз Крос медија изложба Ученичких радова Слободна зона Јуниор, где су истакнути најзанимљивији ученички радови. Око пет стотина средњошколаца из десет места у Србији је током новембра месеца имало прилику да у оквиру путујућег школског биоскопа гледа ангажоване филмове и учествује у радионицама медијске писмености, где с под стручним вођством коаутора програма били охрабрени да пронађу креативан начин у медијском облику изразе себе и свет који их окружује. Нашу школу представио је трочлани тим у саставу: Милица Пајовић, Јана Ускоковић и Жарко Цветић.

Још један сјајан успех

Датум: 17. Maj 2017 08:20 Категорија: Достигнућа

Ученичка компанија RAINDROP  наше школе проглашена је  најбољом у примени информационо-комуникационих технологија у пословању.
Све честитке за ученике Марка и Дарка Радуловића и Милицу Стјепановић који су, заједно са својом менторком, професорком Надом Стевановић, главни заслужни за овај изванредан успех.

Књижевна олимпијада, у самом врху државних олимпијаца

Датум: 15. Maj 2017 10:31 Категорија: Достигнућа

У недељу 14. маја у Сремским Карловицма одржано је Републичко такмичење у дисциплини "Књижевна олимпијада".

Републичко такмичење текстилно - кожарских школа

Датум: 10. Maj 2017 09:50 Категорија: Достигнућа

На Републичком такмичењу текстилно - кожарских школа,
које је одржано у периоду од осмог до десетог маја текуће године
у дисциплини Моделовање одеће наша школа освојила је  прво место.

Републичко такмичење у спортској гимнастици

Датум: 18. April 2017 09:51 Категорија: Достигнућа

У среду 12. априла у ОШ "Јожеф Атила" у Новом Саду одржано је Републичко такмичење у спортској гимнастици.

Општинско такмичње рецитатора

Датум: 05. April 2017 11:18 Категорија: Достигнућа

У понедељак – 3. априла 2017. године у Соколском дому је одржана
Општинска смотра рецитатора млађег, средњег и средњошколског узраста.

Окружно такмичење у гимнастици

Датум: 03. April 2017 08:28 Категорија: Достигнућа

У четвртак, 30. марта, одржано је и окружно такмичење у гимнастици.