Песмом до звезда

Датум: 02. Jun 2022 08:38 Категорија: Достигнућа

Песма наше ученице Наталије Недељковић уврштена је у зборник поезије "Шраф 8" 2022. који ће бити објављен у другој половини јуна месеца. На конкурсу су учешће узели аутори са територије целе Србије свих узраста.
Наталија се бави писањем поезије још од седмог разреда основне школе и до сада је комплетирала неких седамдесет песама, које су врло зреле, чак и у том узрасту од тринаест-четрнаест година колико је имала када је почела да пише. Она припрема и самосталну збирку која ће, надамо се, у ближој будућности угледати светлост дана.
Посве је необична, уметничка душа, музикална и песнички надахнута, члан је Библиотечке секције, учесник у разним програмима културног садржаја, аутор радова на школском блогу и одличан ученик гимназије СШ "Свети Ахилије" Ариље. За матурски рад обрадила је тему "Средњовековни мотиви у роману 'Доротеј' Добрила Ненадића којој се врло предано посветила. Планира да студира високу ИЦТ школу, смер за информационе технологије.

Ово је велики успех за Наталију! Од срца јој честитамо!