Књижевна олимпијада

Датум: 01. April 2019 08:31 Категорија: Достигнућа

У суботу 30. 3. 2019. у Економској школи у Ужицу одржано је Окружно такмичење ученика гимназија и средњих стручних школа -  КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА.

На датом такмичењу из књижевности учествовало је седам наших ученика који су се пласирали након учешћа на општинском нивоу. То су: Наталија Недељковић I3Ивана Росић I3Нина Радојевић I3Милица Поклопић II3Маја Савић II3Сара Врањевац III4 и Александра Савић IV3 .
Милица Поклопић II3ментор проф. Дејан Јоковић,  заузела је прво место - 19 поена и  пласирала се даље нa Републичко такмичење
Ивана Росић I3ментор проф. Јелена Коризма, освојила је 17 поена и заузела друго место на Окружном такмичењу, а Александра Савић IV3ментор, проф. Јелена Коризма, освојила је 15 поена и заузела треће место на датом такмичењу.

Сви остали ученици остварили су запажене резултате.
Све честитке ученицима и њиховим наставницима, а Милици желимо пуно среће и успеха на Републичком такмичењу!