У СШ "Свети Ахилије" Ариље обележен Дан отворених врата

Датум: 15. Maj 2017 10:15 Категорија: Новости

У петак, 12. маја у СШ "Свети Ахилије" Ариље
обележен је Дан отворених врата.

Ученике осмог разреда основних школа, будуће прваке дочекали су наши ученици заједно са својим предметним професорима.
Кроз различите радионице, предавања, изложбе, презентације, али и гастрономске чаролије представљен је рад школе по подручјима рада: текстилство, машинство, електротехника, економија и гимназија; а акценат је стављен и на активности библиотеке и секција: драмске, рецитаторске, новинарске, библиотечке и спортских секција. Посебно су приказана  достигнућа Ученичких компанија и рад Ученичког парламента.
Ово је место где ће се ученици осећати пријатно, али где ће и прикупити прегршт теоретског, практичног и функционлног знања, где ће се развити и порасти до човека у свој његовој духовној величини, јер знање је тамо где су ти корени, поручује наша велика школска породица.