Промиција уписа на Технички факултет у Чачку

Датум: 06. Novembar 2023 11:09 Категорија: Новости

Данас је нашу школу посетила представница Факултета техничких наука у Чачку, са циљем да у матурантским одељењима изврши промоцију уписа на овај факултет.
Могућност студирања дата је средњошколцима са дипломом четвртог, али и трећег степена, у зависности од тога да ли се ради о академским или струковним студијама. Факултет нуди бесплатну припремну наставу и полагање припремног пријемног испита, а о бенефитима студирања у Чачку сваки од ученика могао се лако информисати једноставним скенирањем кода са флајера који је наша гошћа свима поделила. Као посебну предност истакла је близину факултета родном месту ученика и могућност коришћења студентског дома по веома повољним ценама.
Факултет техничких наука у Чачку има дугогодишњу традицију уписа великог броја студената из Ариља и многе наше колеге чачански су студенту.
Надамо се се да ћемо и убудуће једнако успешно сарађивати.