Изложба ученичких радова

Датум: 04. April 2023 13:37 Категорија: Достигнућа

У петак - 31. марта у Средњој школи ,,Свети Ахилије" у Ариљу одржано је школско такмичење из Изложбе ученичких радова.
Чланови жирија,међу којима су поред наших била и два професора са Високе текстилне школе за дизајн,технологију и менаџмент из Београда обзиром на дизајн и квалитет изложених радова, нису имали нимало лак посао.
прво место (пласман на Републичко такмичење) освојили су ученици III5 Лазар Цветић и Ђорђе Радојичић са колекцијом ,,Good Man"- ментор проф.практичне наставе Марко Босић.
Друго место освојиле су ученице III5 Новитовић Валентина, Стефановић Анђела и Чакаревић Валентина са колекцијом ,,Teenager"-ментор Марко Босић.
Треће место освојиле су ученице Вујовић Ивана III5Митровић Јеленa I5, са колекцијом ,,Business Women" (,,Пословна жена") - ментор Марко Босић.