Опремљен информатички кабинет

Датум: 31. Mart 2023 09:46 Категорија: Новости

У оквиру пројекта "Школа као нацртана за Вас" Еуро банка донирала је шеснаест лаптопова за опремање информатичког кабинета у нашој школи.
Захваљујући хуманитарној Mastercard кредитној картици „Eurobank Direktna Велико срце“ и корисницима ове картице, банка одваја део средстава од својих прихода и усмерава их у опремање и модернизацију средњих школа широм Србије, те је тако и наша школа уврштена у избор. На овај начин ученицима је омогућено квалитетније праћење наставе, као и усавршавање постојећих знања и вештина потребних за будући рад у приватним и јавном сектору. Пројекат је подржало Министарство просвете и Градски секретаријат за образовање и дечију заштиту.
Учионица је свечано отворена у среду - 29. марта, а пропраћен је програмом о коме ћемо писати у наредним данима.