Промоција ФАСПЕР-а

Датум: 07. Mart 2023 11:13 Категорија: Обавештења

У петак 3. марта 2023. године бивша ученица наше школе, а сада студенткиња, Сара Милинковић, одржала је промоцију Факултета за специјалну едукацију и рехабилитацију Универзитета у Београду. Ученици два одељења гимназије четвртог разреда имали су прилику да се упознају са студијским програмима и модулима на ФАСПЕР-у (дефектологија, логопедија, специјална едукација и рехабилитација особа са тешкоћама у менталном развоју), као и о компетенцијама за рад за које ће студенти бити оспособљени. Сара је матуранте информисала и о потребној литератури и припремној настави за пријемни испит, о броју буџетских и самофинансирајућих места у наредној школској години, као и где могу наћи информатор о упису и збирке тестова за пријемни испит из прошлих година.