Taкмичење у изради одевног предмета шивењем

Датум: 18. Mart 2022 09:59 Категорија: Достигнућа

У уторак 15.3.2022. године је у простору школске текстилне радионице одржано школско такмичење у изради одевног предмета шивењем. У такмичењу је учешће узело 6 ученика одељења II-5, образовни профил Модни кројач. Ученици су са великим залагањем приступили реализацији задатог задатка. Сви ученици су у предвиђеном року завршили (сашили) цео одевни предмет. Комисија је потом прегледала све радове и констатовала да је такмичење било веома успешно. Резултати такмичења су следећи:

1.МЕСТО   РАДИЋ ЈЕЛЕНА 100 БОДОВА (Пласман на републичко такмичење-ментор Крчевинац Стојановић Мирјана)

2.МЕСТО   НОВИТОВИЋ ВАЛЕНТИНА 80 БОДОВА (Ментор Босић Марко)

3.МЕСТО   ЧАКАРЕВИЋ ВАЛЕНТИНА, СТЕФАНОВИЋ АНЂЕЛА, ЦВЕТИЋ ЛАЗАР СВИ ПО 70 БОДОВА (Ментор Босић Марко)

4.МЕСТО    ДРАГОВИЋ МИЛИЦА 60 БОДОВА (ментор Крчевинац Стојановић Мирјана)

Честитамо свим ученицима на постигнутим резултатима и желимо пуно успеха у даљем такмичењу!