ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ, НАСТАВНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

Датум: 18. Mart 2020 15:01 Категорија: Обавештења

Поштовани ученици, наставници и родитељи,

Пред свима нама је тежак период током којег ћемо се суочавати са разним изазовима у свим сферама свакодневног функционисања.
Природно је да овакве неизвесне, непознате и угрожавајуће ситуације у нама изазивају страх и наш циљ је да се заједно боримо и пронађемо најбоље решење.
Стога, у циљу смањења стопе анксиозности и депресије у условима социјалне изолације, од велике је важности да комуницирамо како са ближњима, тако и са стручњацима.
Уколико вам је потребна психолошка подршка и помоћ због страха, изолације, усамљености и свих осталих тешкоћа проузрокованих новонасталом ситуацијом, будите слободни да ми се обратите преко адресе [email protected].
Осим тога, бићу вам на располагању и за проблеме који нису нужно повезани са тренутном ситуацијом, а који се тичу школе, учења, међуљудских односа и слично.

Придржавајте се препорука надлежних, чувајте себе и друге!

Стручни сарадник - психолог
Ђурђа Петровић