ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 16. Mart 2020 07:43 Категорија: Обавештења

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

У складу са уведеним ванредним стањем у РС и мерама које се односе на функционисање образовно-васпитних установа у току ванредног стања, Средња школа „Свети Ахилије“ Ариље неће реализовати наставу на уобичајени начин од понедељка 16.03.2020.године.

Очекујемо да од Министарства просвете, науке и технолошког развоја РС добијемо прецизне инструкције о начину организовања наставе у наредном периоду. Одмах по добијању ових информација, са њима ћемо упознати ученике и родитеље.

Пратите сајт школе и будите у контакту са вашим разредним старешинама, јер ћете на тај начин добијати најрелевантније информације.

Придржавајте се свих препорука надлежних, које имају за циљ ублажавање ризика које са собом носи новонастала ситуација.

Ваша школа је уз вас. Заједнички ћемо проћи кроз овај непријатан период који је, поред непријатности које неминовно производи, и јединствена прилика за развој одговорности, емпатије, самодисциплине и уопште лични развој и сазревање.

До следећег обавештења....

У Ариљу, 15.03.2020.године                                                                                Братислав Ђорђевић, директор школе