Пријем за ученике генерације на Белом двору

Датум: 24. Jun 2019 11:42 Категорија: Новости

У петак, 21. јуна 2019. године у Белом Двору на Дедињу организован је пријем за ученике генерације средњих школа на територији Републике Србије и Републике Српске. Пријем је организована канцеларија Престолонаследника Александра и принцезе Катарине. Пријему и додели награда присуствовали су и Министри просвете Републике Србије, Младен Шарчевић и Републике Српске, Наталија Тривић. Било је присутно преко 600 ученика, њихови родитељи и наставници.
Међу њима се нашао наш ученик Димитрије Поповић са својим разредним старешином Гораном Софијанићем. У лепом амбијенту Белог двора, уз пратњу хора Апостолске хришћанске цркве из Америке принц је најбољим ученицима доделио поклоне и пожелео пуно успеха у животу.