Окружно такмичење из српског језика

Датум: 15. April 2019 12:10 Категорија: Достигнућа

Троје пласираних ученика за РЕПУБЛИЧКО такмичење из српског језика и језичке културе!

На окружном такмичењу из српског језика и језичке културе, одржаном 13.4.2019. у Гимназији „Свети Сава“ у Пожеги, учествовали је осам наших гимназијалаца: Магдалена Ђукић, Анђела Веселиновић и Јефимија Иконић (ученице из одељења I-3, наставник-ментор: Јелена Коризма), Јелена Радовановић, Наталија Стојадиновић и Радован Поклопић (из одељења II-3, наставник-ментор: Дејан Јоковић) и Магдалена Луковић и Катарина Џелебџић (из одељења III-4, наставник-ментор: Славка Петровић).

Пет ученика је стекло дипломе за друго или треће место, а на републички ниво пласирали су се: Анђела Веселиновић, Јелена Радовановић и Радован Поклопић.