Тест питање?

Одговор 3

Новембар 2019

Успешни ученици

У школској 2018/19. години посебно су се истакли следећи ученици:

Учесници у програмима истраживачке станице у Петници: Ђурђица Јовановић, Марија Божовић, Ђорђе Савић, Кристина Стевановић, Милица Поклопић и Милица Јовичић.
Учесници у представи "Србија у ранама саздана поводом 100 година пробоја солунског фронта: Сара Врањевац, Димитрије Поповић, Милица Јовичић, Милица Поповић, Марија Божовић и Дарко Ђурић.
Тијана Ичелић и Оливера Продановић  које су осмислиле и реализовале анкету о коришћењу пластичних кеса.
Ученици чији су радови објављени у Зборнику књижевног стваралаштва младих Србије и дијаспоре (ученици су регистровани код Народне библиотеке Србије као млади писци):
Ђорђе Савић, Никола Крејовић, Ирена Вајовић, Јована Плазинчић, Андријана Милићевић, Милица Поповић и Ђурђица Јовановић.
Учесници у програму за Савиндан: Милица Јовичић, Дарко Ђурић, Предраг Илић и Кристина Јаковљевић.
Постигнут успех на Светосавском конкурсу: Димитрије Поповић (прво место за литерарни рад, друго место презентација), Наталија Недељковић (друго место за литерарни рад), Ивана Грујичић (треће место за литерарни рад), Јована Стефановић (прво место за ликовни рад), Маја Савић (друго место за ликовни рад), Јасмина Иконић (треће место за ликовни рад) и Дарко Ђурић (прво место за презентацију).
Учесници у хуманитарној представи "Белешке једне Ане"  за децу
 Друштва за подршку особама са инвалидитетом „Импулс“: Милица Поовић, Димитрије Поповић, Сара Врањевац, Сара Милинковић и Кристина Јаковљевић.
Учесници у новогодишњој представи: Петар Стопић, Анђела Веселиновић, Јефимија Иконић, Нина Радојевић и Јелена Шеловић
Учесници у хуманитарној акцији ОШ - "Талентом против бола": Јелена Шеловић, Јован Павловић и Нина Радојевић.
И учесници на такмичењима: Ђорђе Савић, Јована Савчић, Исидора Софијанић, Милинко Шапоњић, Сузана Николић, Иван Јовановић, Никола Крејовић, Јована Плазинчић, Ирена Вајовић, Димитрије Поповић, Ђурђица Јовановић, Милица
Јовичић, Милица Поповић, Влатко Савић, Сандра Ђорђевић, Сара Новитовић, Јована Стјепановић, Анђела Веселиновић, Магдалена Ђукић, Јефимија Иконић, Ивана Росић, Нина Радојевић, Наталија Недељковић, Михаило Поповић, Јелена Шеловић, Маја Биорчевић, Анка Павловић, Вера Милинковић, Никола Стојадиновић, Сања Цвјетановић, Мина Вуковић, Милица Поклопић, Радован Поклопић, Јелена Радовановић, Тијана Ичелић, Оливера Продановић, Неда Бошковић, Јован Савић, Страхиња Лончаревић, Милован Радоњић, Јанко Мојсиловић, Вељко Стојић, Јован Цветић, Раде Вранешевић, Никола Тодоровић, Дарко Новитовић, Давид Јојић, Предраг Илић, Урош Савић, Никола Јаковљевић, Катарина Радојевић, Ђорђе Стопић, Александра Димитријевић, Немања Исаиловић, Раде Николић, Душица Бојовић, Љубиша Маслар, Александар Ђајић, Катарина Џелебџић, Магдалена Луковић, Ђорђе Петровић, Драгиња Обрадовић, Јована Обрадовић, Сузана Николић, Исидора Софијанић, Милинко Шапоњић, Александра Савић, Лука Станишић, Анђела Гачевић, Драгана Антовић, Јована Новитовић, Ђорђе Симеуновић, Дарко Ђурић, Марија Божовић и Никола Никитовић.