ЗЛАТНА МЕДАЉА!!!

НАШ УЧЕНИК ОСВОЈИО ЗЛАТНУ МЕДАЉУ

Ненад Перовић, ученик трећег разреда електротехнике у Средњој школи „Свети Ахилије“ Ариље члан је репрезентације Србије у фудбалу у категорији до 18 година. Наша репрезентација је недавно учествовала на међународном турниру који је одржан у Израелу, где су наши момци победили и екипу домаћина и репрезентацију Немачке и освојили прво место и златне медаље. Честитамо и репрезентацији и Ненаду посебно!
Истичемо да Ненад успева да усклади своје обавезе у школи и редовне тренинге (пет пута недељно) у ФК Младост из Лучана. Он наводи да су му и школа и фудбал јако важни и да ће се максимално трудити да и на једном и на другом плану постигне што боље резултате. Позива и своје вршњаке, који активније тренирају било који спорт, да им то не буде разлог да неоправдано изостају из школе или да занемаре стицање знања и вештина које ће им свакако обезбедити додатну сигурност у животу.
Ненада у наредном периоду очекују припреме репрезентације у Турској, па у Хрватској, а онда и нове утакмице са вршњацима.
Још једном, честитамо и уз тебе смо!