Мени

НАСТАВА НА ДАЉИНУ

►►►►►►►►►►►►►►►►►►►
https://www.rasporednastave.gov.rs/
https://rtsplaneta.rs/

►►►►►►►►►►►►►►►►►►►



Анкета

Да ли сте задовољни новим изгледом сајта?

да
не


Резултати

QR code


Календар

Август 2020
НЕДПОНУТСРЕЧЕТ ПЕТСУБ
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Банери


ЗНАЊЕМ ПОБЕЂУЈЕМО!

Администрација






Распоред полагања испита у јануарском року

НАЗИВ ПРЕДМЕТА(КОМИСИЈА)  
ДАТУМ
 
ВРЕМЕ
Српски језик
(Аћимовић, Коризма, Петровић)
писмени:22.01.2020.
усмени.29.01.2020.
14:20
14:20
 
Рачуноводство
(Јојић, Стаменић, Врањевац)
 
писмени:23.01.2020.
усмени:30.01.2020.
 
15:30
15:30
 
Монетарна економија
(Миливојевић, Врањевац, Савић)
 
24.01.2020.
 
12:50
 
Уставно и привредно право
(Стаменић, Трумбуловић, Јовићевић)
 
28.01.2020.
 
14:30
 
Маркетинг
(Савић, Врањевац, Вукотић)
 
29.01.2020.
 
15:30
 
Основи економије
(Савић, Врањевац, Вукотић)
 
22.01.2020.
 
15:30
 
Пословна економија
(Савић, Миливојевић, Врањевац)
 
28.01.2020.
 
16:30
 
Пословна информатика
(Стопић, Радивојевић, Стевановић)
 
24.01.2020.
 
14:30
 
Руски језик
(Бенка, Равић, Божовић)
 
писмени:22.01.2020.
усмени:29.01.2020.
 
9:30
9:30
 
Математика
(Бркић, Софијанић, Матовић)
 
писмени:20.01.2020.
усмени:21.01.2020.
 
13:30
14:30
 
Обновљиви извори енергије
(Радовић, Стевановић, Радичевић)
 
22.01.2020.
 
14:30
 
Мерење на возилима
(Радичевић, Радовић, Стевановић)
 
22.01.2020.
 
8:20
 
Електричне машине на возилима
(Радовић, Стевановић, Радичевић)
 
29.01.2020.
 
14:30
 
Електрични системи паљења и убризгавања
(Радовић, Стевановић, Радичевић)
 
28.01.2020.

 
 
13:30

 
 
 
Основи аутоматског управљања
(Стевановић, Радовић, Радичевић)
 


29.01.2020.
 


8:20
 
Практична настава – машинство
(Миловановић, Вилимановић, Стругаревић)
 
30.01.2020.
 
16:30
 
Технологија образовног профила
(Миловановић, Вилимановић, Стругаревић)
 
23.01.2020.
 
16:30
 
Практична настава – текстилство (први разред)
(Авакумовић, Бошковић, Ђокић)
 
Практична настава – текстилство (други разред)
(Авакумовић, Бошковић, Ђокић)
 
21.01.2020.
 
 
 
22.01.2020.
 
15:00
 
 
 
15:00
 
Филозофија
(Старчевић, Трумбуловић, Петровић)
 
23.01.2020.
 
11:00
 
Завршни испит - машинство
(Вилимановић, Миловановић, Стругаревић)
 
29.01.2020.
 
12:00
 
Географија
(Дуканић, Богићевић, Матовић)
 
24.01.2020.
 
11:00
 
Историја
(Матовић, Богићевић, Дуканић)
 
 
 
21.01.2020.
 
10:15