Дан ученик - професор

Датум: 11. Maj 2016 08:48 Категорија: Новости

У уторак - 10. маја у СШ "Свети Ахилије" Ариље традиционално је обележен Дан ученик - професор. Ученици који су били заинтересовани да се опробају у улози професора пријавили су се код својих предметних професора који су донели коначну одлуку о избору најподобнијег заменика.

Ученици су се опробали у процесу наставе српског и страних језика, географије, биологије, хемије, физике, устава и  права грађана, верске наставе предмета из подручја рада економије, машинства, електротехнике, текстилства и др.  Поред улоге наставника нашли су се и у другим улогама: директора, адиминистративног радника, библиотекара, школског полицајца и помоћног радника. Спровођење целокупне активности у свакој смени пратио је тим професора и ученика. Предметни наставници били су присутни у школи за време својих часова, а остали ученици редовно су похађали наставу уз обавезу одржавања радне, уважавајуће и дисциплиноване атмосфере у школи и на часу.
Како је све то изгледало погледајте на фотографијама.