"Дан Отворених врата" у СШ "Свети Ахилије" Ариље

Датум: 04. Maj 2016 22:56 Категорија: Новости

Ученици наше школе поново су нас учинили поносним показујући своје знање млађим генерацијама. Њихов циљ је био да садашње осмаке, а будуће средњошколце упознају са оним што их чека ако се након завршене основне школе одлуче за нашу.

Трудили су се да кроз занимљиве огледе, креативне паное, па чак и  презентацијом прехрамбених навика народа чији се језици уче код нас у школи,заинтересују посетиоце, који су дошли из ОШ "Стеван Чоловић" Ариље и основних школа из Брекова, Крушчице и Латвице.
Наши ученици су се посебно истакли презентујући физику, хемију, информатику, стране језике и српски језик, а нису незапажени остали ни радови ученика стручних смерова. Овом приликом похваљујемо све ангажоване ученике.