XXIV регинално такмичење електротехничких школа

Датум: 20. Maj 2019 08:27 Категорија: Достигнућа

У суботу 11. маја  у Техничкој школи "Милета Николић" у Арађеловцу одржано је XXIV регинално такмичење  електротехничких школа. Ученик другог разреда Љубомир Поповић представљао је нашу школу из предмета Основе електротехнике.

"Ишао сам у пратњи предметног наставника Спасоја Радовића, који ми је помагао у припремама за такмичење и увек био спреман да ми појасни све нејасноће", каже Љубомир. На такмичењу је учествовало двадесет пет ђака, а он се пласирао на четрнаесто место.

Што се тиче задатака, имало је и тежих и лакших.Све у свему ниједан од тих задатака сам по себи није био   нерешив за њега, само му је време било проблем.

С обзиром да је ово такмичење из Основа електротехнике прво после неколико година на коме наша школа узима учешће, Љубомир је задовољан постигнутим резултатом. Ово такмичење за њега представља једно фино искуство и неки вид мотивације да настави даље и следеће године опет  узме учешће на неком томе сличном такмичењу.

Честитамо Љубомиру и бодримо га да настави да се такмичи и напредује у стицању знања!