Окружно такмичење из биологије

Датум: 04. April 2018 15:11 Категорија: Достигнућа

У недељу, 25. марта на окружном такмичењу из биологије одржаном у Пријепољској гимназији наши сјајни биолози Ђорђе Савић, ученик првог разреда гимназије и Милица Јовичић, ученица трећег разреда гимназије, пласирали су се на Републичко такмичење освојивши прва места са изванредних 94, односно 97 бодова. Успех су постигли уз велики труд и рад, стручно вођени упутима своје предметне наставнице Славице Ђукић Радојевић. Желимо им да постигну завидне резултате и на наредном нивоу такмичења!
Неизоставимо да споменемо и вредну и посвећену Јовану Савчић, ученицу другог разреда гимназије (ментор: Наташа Митровић) која је освојила треће место са солидних 88 бодова, али се није пласирала даље. Честитамо и њој!