Јесењи крос

Датум: 21. Oktobar 2016 10:54 Категорија: Новости

У суботу, првог октобра 2016. године на градском стадиону у Ариљу одржан је четрдесети јубиларни општински јесењи крос.

Захвалност за реализацију овог традиционалног догађаја дугујемо професорима физичког васпитања: Зорану Стојковићу, Бранку Гавриловићу, Биљани Петровић и Марку Маслару, учитељима: Верици Јеремић и Жељку Илићу као и ученицима Основне школе "Стеван Чоловић" Ариље.
Учешће на кросу узели су наши најмлађи предшколци и деца млађег узраста; у категорији тркача основношколског узраста такмичили су се ученици ОШ "Стеван Чоловић" Ариље, ОШ "Јездимир Трипковић" Латвица и ОШ "Ратко Јовановић" Крушчица; а ученици СШ "Свети Ахилије" Ариље надметали су се у категорији тркача средњошколаца.
Ове године су победници поред диплома након дугог низа година, добили и медаље захваљујућу Спортском савезу Општине Ариље.
Посебно похваљујемо победнике и победнице наше школе: Љубишу Маслара и Ану Милетић (први разред СШ "Свети Ахилије" Ариље), Ратка Арсовића и Јану Лазовић (други разред) и Николу Исаиловића и Душицу Бојовић (трећи разред).